2%-dane

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

Vitajte na stránkach Súkromného športového gymnázia v Košiciach, je meniny má

Stravovanie

Pozri si JEDÁLNY LÍSTOK na tento týždeň

Odhlasovanie, prihlasovanie na stravu v ŠJ aj formou sms na tel.č.  0907 516 368

Informácie o školskom stravovaní:

• stravovanie žiakov a zamestnancov školy je zabezpečené v ŠJ,
  • strava v ŠJ je pripravovaná podľa schválených noriem pre školské zariadenia,
  • strava v ŠJ je kvalitná a pestrá,
  • stravníci majú zabezpečený pitný režim,
  • v ŠJ je zavedený čípový systém podávania stravy,
  • žiaci majú čípový kľuč, ktorým si pri výdajnom okienku označia na snímači výdaj  stravy,
  • bez čípového kľuča nie je možný odber stravy,
  • odhlasovať sa z obedov je možné do 8 hod. ráno , prípadne deň vopred,
  • odhlasovanie z obedov je možné realizovať osobne, telefonicky na tel. č.055/ 6460050, prípadne cez IŽK,
  • jedálny lístok je zverejnený vo vestibule školy, v ŠJ aj na internete,

Vážení rodičia, na základe porady Vedúcich ŠJ a MŠ zo dňa 22.06.2011 Vás žiadame, aby platba za stravu v ŠJ bola realizovaná DO PIATEHO DŇA v danom mesiaci. Po tomto termíne NEBUDE vydaná strava Vášmu dieťaťu. Prosíme Vás týmto o pochopenie a prosíme, aby ste si upravili platby (internet, trvalý príkaz, vklad na účet)

od 1.10.2018

1. - 4. ročník    1,09 € za 1 obed

5. - 8. ročník    1,41 € za 1 obed

SÚKROMNÉ
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM
UŽHORODSKÁ 39, KOŠICE

Všetky kontakty

Bleskové správy

IZK

rozvrh-hodin

zastupovanie

© 2011 Súkromné športové gymnázium, Užhorodská 39, Košice  |  všetky práva vyhradené  |  design by designIT, s. r. o.