2%-dane

 

 

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

 

Vitajte na stránkach Súkromného športového gymnázia v Košiciach, je meniny má

Beseda s absolventom nášho gymnázia Albertom Rusnákom

 

dsc 0356Jedným z predvianočných darčekov našich študentov bolo osobné stretnutie s úspešným športovcom a absolventom nášho gymnázia futbalistom ALBERTOM RUSNÁKOM.

Albert momentálne pôsobí vo futbalovom klube Real Salt Lake v USA a je súčastne aj reprezentantom Slovenska . Vzácny hosť si pomocou otázok, kladených žiakmi zaspomínal na študentské časy prežité na našom gymnáziu, trénerov, p. učiteľky, ale hlavne na to čo všetko musel spraviť, obetovať pre svoj doterajší úspech. V závere stretnutia sa uskutočnila aj malá autogramiáda a spoločné fotenie s našim hosťom. „Veľmi rád som prijal pozvanie a páčila sa mi celá organizácia besedy“ Cítil som sa tu veľmi príjemne a bol som milo prekvapený z množstva otázok kladených vašimi žiakmi“ zhodnotil priebeh besedy A. Rusnák. Rád by som sa touto cestou poďakoval všetkým, ktorý sa akýmkoľvek spôsobom spolupodieľali na príprave a realizácii tejto vydarenej akcii, študentom gymnázia a SZŠ za ich aktívnu účasť a v neposlednom rade vzácnemu hosťovi, ktorý si v rámci svojho voľna našiel čas a priestor na návštevu nášho gymnázia.

Mgr. Martin Kopejtko

Zástupca riaditeľa školy

 

Kontakt

SÚKROMNÉ
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM
UŽHORODSKÁ 39, KOŠICE

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky kontakty

Bleskové správy

IZK

rozvrh-hodin

zastupovanie

 

© 2011 Súkromné športové gymnázium, Užhorodská 39, Košice  |  všetky práva vyhradené  |  design by designIT, s. r. o.