2%-dane

 

 

PortalVs.sk - Nevieš na akú školu si dať prihlášku ?

 

Vitajte na stránkach Súkromného športového gymnázia v Košiciach, je meniny má

Deň Sv. Mikuláša 2018

 

dsc 0002Na 6. december sa tradične tešia všetky deti. Je to sviatok Sv. Mikuláša, ktorý im do vyčistených čižiem prinesie rôzne sladkosti, ovocie a tým, čo neposlúchali uhlie. Hoci mal Mikuláš celý deň veľa práce, prijal pozvanie Žiackej školskej rady a zavítal aj na našu školu. Náš Mikuláš postupne navštevoval všetky triedy, dokonca aj zborovňu a obdarúval žiakov a učiteľov. Výdatnú pomoc mu pri tejto náročnej činnosti zabezpečili roztomilý anjel a dvaja čerti. Deň sv. Mikuláša vniesol medzi školské lavice prvý silnejší vánok sviatočnej adventnej nálady, ktorá vyvrcholí vianočnými sviatkami. Medzitým však bude tento sviatočný adventný čas na našej škole popretkávaný ešte množstvom akcií, ktoré sa budú snažiť čaro tohto obdobia stále viac umocňovať.

Kontakt

SÚKROMNÉ
ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM
UŽHORODSKÁ 39, KOŠICE

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Všetky kontakty

Bleskové správy

IZK

rozvrh-hodin

zastupovanie

 

© 2011 Súkromné športové gymnázium, Užhorodská 39, Košice  |  všetky práva vyhradené  |  design by designIT, s. r. o.